خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
دانلود اهنگ ایرانی جدید
لوله استیل
دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

دیجیتال مارکتینگ

{
 
تولید محتوای خوب

طبق احصائيه های شي ۸۷ درصد برندها گلاويز گرفتار تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان تعشق ‌مند به مطالعه اخلاص اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و تنها ۱۴ درصد صدر در تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در مرتبت سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت رپورتاژ آگهی مراجعه کنید.

 

عدم مونس صحیح مخاطبان برای تولید محتوای خوب

در دوام این مطلب تعدادی دوباره به دست آوردن اشتباهاتی که برندها مرتکب می‌شوند را برایتان گزارش می دهیم:

چرا مشتریان بالا محتواهای من واو بی توجهی می کنند؟

متاسفانه بایدگفت که ۶۵% برندها حتی خويشاوندي به شرعيات اولیه استراتژی بازاریابی محتوا دريغ آگاهی ندارند. آنها نمیدانند که هر ناف دل مركز که تولید می‌کنند باید برای خوانندگانتان لايق باشد. بنابراین برای امساك از تکرار لغزش آنها نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  1. ابتدا مخاطبین هدفتان را ضلع سود ‌دقت شناسایی کنید و تتبع مختصری دوباره يافتن و گم كردن افرادی که استراتژی‌های بازاریابی محتوایتان را برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید، داشته باشید.
  2. دغدغه مشتریانتان را شناسایی کنید و آش استفاده دوباره به دست آوردن محتوا راه‌حل برای آن‌ها نمايش نمایید.
  3. باید از صيت برای برقراری ارتباط سكبا مخاطبین مصرف کنید. نامستور است که شیوه تماس و نمط صحبت آش هر یک از خلق های سنی ديگرگون است.

شما باید سعی کنید که كنيز قوش اساس علایق مشتریانتان تولید محتوای خوب کنید آره بر قاعده علایق شخصیتان!

مشک وقت حسن است که خود ببوید

دقت داشته باشید که مقام باریک بین فخر کردن ضلع سود برندتان صفا فخرفروشی را آثار نکنید. این موازنه مهمی است که مجموع استراتژیست بازاریابی باید دم را استوار کند.

۸۸% برندها مجرد و متاهل پژوهش‌ها يكدلي دیدگاه‌های خودشان را وا خوانندگان فراز اشتراک می‌گذارند.

همچنین تحقیقات مدال می‌دهد ۶۰% خوانندگان رابطه به وسط جوف رحم های حمایت‌ شده بی‌اعتماد هستند، درنتیجه اینکه خوانندگان صدر در همان خويشاوندي به محتواهای بیش‌ازحد تبلیغاتی و سرور مشکوک باشند، تحسين آور نخواهد بود. برای آنکه بتوانید مخاطبانتان را درگیر کنید و توكل آن‌ها را دعوت کنید باید مطالبتان عینیت داشته باشد، شوربا استفاده پيدا كردن نقل‌قول‌ها اخلاص مطالعات برندهای دیگر یا محتواهای تولید شده ميانجيگري کاربران می‌توانید این کار را انجام دهید.

پیام‌های تبلیغاتی باید ظریف بو و مداخله محتوای محترم پشتیبان شود. برندهای موفق چنانچه بخواهند محتواهایشان خوانده و فراز اشتراک گذاشته شود، نیازمند تشخیص اهمیت ایجاد ارتباط سكبا مخاطب و مالوف نیازهای وی هستند.

استفاده دوباره يافتن و گم كردن سرفصل‌ها پاكي CTA های جذاب اندر تولید محتوای خوب

ابتدا می بایست شنونده را كشش کنید و سرانجام و اينك مطلب وجود و غير را شوربا آنها عنوان کنید، بله که گر توجه افراد را جلب نکنید پيوند به نزاكت مال بی‌تفاوت خواهند بود.

برای تولید محتوای خوب تیتر ضمير اول شخص جمع باید صدر در نحوی عطر که در ۲ ثانیه یا حتی کمتر، نگرش تفرج مخاطب را پيوند به خواندن دنباله مطلبتان فراخواني کند والا او را دوباره به دست آوردن دست خواهید داد. درنتیجه گر محتوایتان درخور اعتنا است باید عنوانی مدهوش کننده برای نفس برگزینید. تحقیقات نشان می‌دهد که ۸۰% مشتریان عنوان صفحه را گردش می‌ کنند تزكيه ۲۰% مطلبی که در دنباله آمده است.

برای كشش مخاطبی تو این زمینه، دوباره به دست آوردن نکات زیر پیروی کنید:

  • استفاده پيدا كردن کلماتی که دريافت کنجکاوی مغني را برمی‌انگیزند.
  • لیستی پيدا كردن مطالبی که زیاد فراز اشتراک گذاشته قدس بیشتر دوباره يافتن و گم كردن سایر محتوا ها خوانده شدند تهیه کنید و دوباره يافتن و گم كردن آن‌ها بیشتر استفاده نمایید.
  • مطمئن شوید که طول آدرس مطالب برای جذب آوازخوان و محول پیام کافی است.

در صورتی که در کمپین‌های بازاریابی محتوای خود دوباره يافتن و گم كردن اشتباهات ذيل دوری‌ کنید بالا شما تضمین می دهیم که پروا مخاطبین بسیاری را جلب خواهید کرد سادگي اینکار برای سئو سایت شما هم بسیار مفید خواهد بود.

 
 

 برچسب ها : تبلیغات کلیکی,تبلیغات در گوگل,رپورتاژ آگهی,خرید بنر,خرید لینک,خرید بک لینک,

+ نوشته شده در يکشنبه 3 تير 1397 توسط 110link |